Просування сайтів

Просування сайтів – це комплекс дій, що  перетворять ваш сайт на вежу!

Google Adwords

Не вистачає клієнтів? Реклама у пошуковій мережі Google  для вашого бізнесу та до 900 грн. на рахунок у подарунок після першого місяця співпраці!

Ключові слова

Першим етапом ми маємо підібрати ключові слова, за допомогою яких  клієнти будуть знаходити ваш сайт у пошуковій мережі Google. 

Бюджет

Маючи список ключових слів та їх вартість – ми плануємо бюджет, та кількість переходів потенційних клієнтів з мережі Google.

Тестування/коригування

Протягом всього часу співпраці наші спеціалісти будуть контролювати та при необхідності коригувати вашу рекламу для підтримання її ефективності.

SEO просування сайтів
всі етапи просування сайту від Day Night of wd!

Ми розділяємо SEO просування сайту на основні етапи, які впливають на вивід сайту в ТОП 10 пошукової мережі Google.

Першим етапом SEO просування сайту – є семантичне ядро сайту. Важливо сформувати ключові слова і словосполучення, які в майбутньому мають бути в ТОП 10 пошукової мережі Google.

Цей етап зібрав у себе декілька одночасних дій, що впливають на кінцевий результат, та мають виконуватися постійно:

  1. SEO тексти – то внутрішня оптимізація, що дозволяє пошуковій мережі Google направляти потенційних клієнтів на ваш блог/новини.
  2. Закупівля посилань має відбуватися постійно, це впливає на “імідж” сайту для пошукових роботів Google. 

Після написання SEO текстів – ми маємо зробити аудит, прописати СЕО для кожної сторінки сайту та якісної перелінковки між сторінками, розділами та товарами. 

Smm - продажі та керування іміджем!

Особливості продажів через соц.мережі:

Соціальні мережі дуже щільно увійшли в життя кожного з нас і люди часто намагаються купувати у тих, з ким мають хоча б мінімальний контакт. Соц.мережі роблять продавця ближчим до клієнта!

Введення груп і створення контенту

Сучасний світ спонукає молодих/сучасних людей до пошуку ідеального товару. Тому, формуючи сторінку - ми формуємо попит. І чим якісніше її створити - тим більше буде довіри і клієнтів.

Реклама для прискорення торгівлі

Вартість реклами значно нижча ніж в Google, сортування по аудиторії, інтересах, останніх діях та подіях. Але, при цьому часто це не на 100% цільова аудиторія.