DayNight Studio of Web Design

DayNught Studio of Web Design  – це інтернет студія з розробки сайтів та Android/iOS додатків. Зважаючи на потреби сучасного бізнесу у отриманні швидких результатів та гарантій ми розробили для наших клієнтів спеціальні пропозиції, що на відміну від більшості пропозицій на ринку – дозволять вам почати продавати товари/послуги  за 3 дні, після початку співпраці. 

Послуги з розробки сайтів:

Типові варіанти:

Для прискорення отримання вами результатів - ми розробили декілька базових форматів співпраці, що дозволяють вам почати отримувати прибуток вже за 3 дні!

Apple iOS/Android додатки:

Ми знаємо як важко йти в ногу із сучасними технологіями та відповідати на 100% потребам клієнтів. Саме тому, ви можете замовити версію сайту у додатках iOS та Android!

Індивідуальні сайти:

Для клієнтів, що мають: час та бажання отримати на 100% індивідуальний сайт "під ключ" - ми маємо власну команду дизайнерів та програмістів, рекламну стратегію та ще багато чого!

SMM/SEO/ADWORDS:

Ми пропонуємо також послуги як в "комплекті" так і окремо, створюючи для вас потік клієнтів збільшуючи впізнаваність продукта/бренда!

DayNight Studio of Web Design - типи сайтів:

Характеристики Економ (Корпоративний/візитка) Економ (Інтернет магазин) Стандарт (Корпоративний/візитка) Стандарт (Інтернет магазин) VIP (Корпоративний/візитка) VIP (Інтернет магазин)
CMS WordPress WordPress WordPress WordPress/OpenCart Будь-яка Будь-яка
Панель керування Так Так Так Так Так Так
Створення контенту Наповненя сайту вашими матеріалами Базове налаштування, без додавання товарів Додавання ваших фото і написання індивідуальних текстів Наповнення сторінок + створення категорій товару (без наповнення товарами) "Під ключ" тексти і фото "Під ключ" + наповнення сайту товарами
Дизайн Вибір із стандартних варіантів Налаштований шаблон WP Вибір із стандартних варіантів з додаваннями елементів дизайну Преміум шаблон з налаштуваннями 100% Індивідуальній дизайн 100% Індивідуальній дизайн
Соц. Мережі і реклама Ні Ні Створення і налаштування сторінок (Instagram/Fb і Google) Створення і налаштування сторінок (Instagram/Fb і Google) Стандарт + запуск реклами Стандарт + запуск реклами
Днів до старту 3 3 7-14 7-14 30-45 30-45
Розробка логотипу Ні Ні Коригування існуючого Коригування існуючого Так Так
Вартість від: Від 119$ Від 119$ Від 249$ Від 249$ Від 849$ Від 849$

Наші клієнти:

Наші клієнти - це Компанії, які є лідерами у своїх сегментах ринку!
Компанія по колесах для складів
Автомобілі з США
2
Виробник меблів під змовлення
Громадська організація
logo-a-z-home-e1529005822731
Інтернет магазин товарів для дому
Divosvit_logo
Центр дитячої творчості
Меблі в скандинавському стилі
Міжнародний трейдер пиломтеріалів
Це лише мала частина наших клієнтів. Хочете стати в 1 ряд з успішними компаніями? Тоді зв'яжіться з нами і отримаєте сайт від 1 дня!